نتایج جستجو برای عبارت :

jetbrains

jetbrain

یک شرکتِ توسعه نرم‌افزاری است با تمرکز بر روی پدیدآوردن ابزارهای کارآمد برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و مدیران پروژه. شرکتهای همچون اپل، لینکدین، زیمنس و بَنک آو اَمریکا از خریداران جت‌برینز هستند. به سال ۲۰۱۳ میلادی، شمار کارکنان جت‌برینز در دفاتر این شرکت در شهرهای پراگ، سن پترزبورگ، مسکو، مونیخ و بوستون به بیش از ۴۰۰ نفر می‌رسید. این شرکت در سال ۲۰۰۰ میلادی به دست سه توسعه‌دهندهٔ نرم‌افزار در پراگ بنیاد نهاده‌
کاتلین زبان برنامه‌نویسی از نوع ایستا است که بر روی ماشین مجازی جاوا اجرا می‌شود. همچنین می‌تواند به سورس کد جاوااسکریپت نیز کامپایل شود. اولین توسعهٔ آن از تیم برنامه‌نویسان jetbrains واقع در سنت پترزبورگ روسیه است (این نام از روی جزیره کاتلین در نزدیکی سنت پتربورگ می‌آید). کاتلین در ژانویهٔ سال ۲۰۱۲ به عنوان زبان ماه انتخاب شد. با وجود آنکه از نظر syntax با جاوا سازگار نیست، کاتلین طراحی شده تا با کد جاوا همکاری داشته باشد و متکی بر کد جاوا از
File templates
خصوصیاتی از محتویات پیش فرضی هستند که هنگام ایجاد یک فایل جدید تولید می شود.
بسته به نوع فایل شما ایجاد می شود، قالب ها کد اولیه و قالب بندی را ارائه می دهد که انتظار می رود در تمام فایل های این نوع باشد.
File and Code Templates
@‏author
به نظر بنده و خیلیای دیگه بهترین برنامه ها برای برنامه نویسی

رو می تونی از توی سری برنامه JetBrains پیدا کنی!

توی این پست همه ی برنامه هاشو با کرک به صورت رایگان

می تونید دانلود کنید! 

برای دانلود به ادامه مطلب برید!

ادامه مطلب
به نظر بنده و خیلیای دیگه بهترین برنامه ها برای برنامه نویسی

رو می تونی از توی سری برنامه JetBrains پیدا کنی!

توی این پست همه ی برنامه هاشو با کرک به صورت رایگان

می تونید دانلود کنید! 

برای دانلود به ادامه مطلب برید!

برای دانلود روی تصاویر بزنید!

سلام وقت بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه من تصمیم گرفتم پایتون (Python) و در کنارش فریم ورک جنگو (Django) رو هم یاد بگیرم البته نام وبلاگ از نظر املایی غلط هستش ولی خب چه کنیم؟ کاریه که شده، توی این پست اول سعی میکنم زیاد حرف نزنم دیگه زودتر برم سراغ چیزایی که یاد میگیرم ، هدفم از این وبلاگ اینه که بتونم چیزایی که یاد میگیرم جایی مکتوب کنم که بشه بهش مراجعه کنم و در کنارش بقیه هم استفاده کنن و همچنین اگر اشتباهی توی این مسیر داشتم اینجا امیدوارم راهنم
نصب PyCharm (یک محیط برنامه نویسی برای Python) و ساخت یک پروژه پایتون (python) در آن
محیط های برنامه نویسی متعددی برای زبان پایتون (Python) وجود دارد که بر اساس سلیقه خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. در این مبحث، قصد داریم PyCharm را معرفی کنیم.
 دقت شود که نسخه ای که سایت اصلی آن عرضه می کند، تنها برای 30 روز رایگان می باشد و بعد از آن، باید مبلغی را برای خرید آن پرداخت کنید، اما در صورت تمایل می توانید نسخه crack شده آن را از سایت های دیگر تهیه کنید.
اگر ق
آموزش گام به گام پایتون - جلسه اول
من تصمیم گرفته‌ام که یه سری پست آموزشی در مورد پایتون بنویسم و از صفر شروع کنم و تا هرجایی که تونستم ادامه بدم. تو این قسمت می‌خوام در مورد خود پایتون بنویسم (از تاریخچه تا وضعیت حال حاضر و نوشتن اولین برنامه با پایتون).
خلاصه‌ای از پایتون
پایتون یه زبون برنامه‌نویسیه که سال ۱۹۹۱ توسط گویدو ون روسوم ساخته شد و در حال حاضر جزو ترندهای دنیاست و به صورت گسترده ازش استفاده می‌شه. پایتون مفسری هست و برای اجرا ش
آموزش جاوا

سلام با قسمت اول آموزش جاوا JAVA در خدمت شما عزیزان هستم
در این قسمت از آموزش برنامه نویسی جاوا با مفهوم جاوا آشنا میشویم و JDK و نرم افزار IntelliJ IDEA را فرا می گیرید و برنامه ای اجرا می کنید

آموزش Java یک سکوی مستقل می باشد و این به این معناست که روی هر سیستم عاملی اجرا می شود. بنابراین چه کامپیوتر شما Windows، Linuxیا Mac OSرا اجرا می کند، همه ی اینها در جاوا یکی است. دلیل اینکه می تواند روی هر سیستم عاملی اجرا شود به علت ماشین مجازی جاوا (Java Virtua

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها